Šéfové

30. října 2011 v 22:26
Dlouho jsem tu nebyla, však už se mi také po blogu stýskalo.

Dnes tu hodlám rozpatlávat šéfy. Zvláštní skupina lidí, kteří buď jsou, a nebo se pouze považují za nadřazené. Za svůj dosavadní život (když nepočítám učitelky v MŠ, ZŠ, SŠ a později děkana fakulty) měla šéfy 3. Né snad, že bych během dvou let usilovného pracování až tak často měnila místo (to fakt ne), ale prostě proto, že šéfovat mně asi nikdo dlouho nevydrží (tím to asi taky nebude, ale nevím, proč by se tu teda šéfové měnili jako na štafetě). Nejdříve mi šéfoval starý muž, odporný, který šel pak do důchodu. Toho už ani moc nepamatuju, spíš toho dalšího, toho, o kterém jsem tu i psala, Jendu.

Jendu, kterej tuhle práci vůbec nechtěl dělat, ale nedostal se na vytouženou vejšku. Jenda byl fajn, dokonce jsme si tykali a všechno bylo bezva, až do chvíle, než se Jenda vydal za lepším a mě definitivně opustil (a nejen mě, ale i celé naše pracoviště). Nutno dodat, že jsme se s ním pořádně rozloučili (z rozlučky jsem se vrátila až ráno a můj muž na to reagoval dosti trapným výslechem typu "Nějak se vám to protáhlo, ne? Říkalas, že budeš před půlnocí doma... Kdo tě zavezl domů, kdyžs pila?" atd) a dokonce mu i vypravili funus, tzn. nechali mu vytisknout fotku v životní velikosti a logem NIKDY NEZAPOMENEME a vyvěsili ji na chodbě podniku.

No a konečně ten (ta) třetí. Šéfka. Ačkoliv jsem se do konkurzu taky hlásila, vyšla jsem z něj jako "zastupkyně ředitele/ky. Místo mě tam raději dosadili cizí ženskou, která naš podnik vůbec nezná.
Zajímalo by mě, jak to dopadne.

Více infromací příště.

Večernice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dorian-gray dorian-gray | 1. listopadu 2011 v 21:27 | Reagovat

promiňte mi, článek jsem zatím nečetl, stále na vás však myslím, měl jsem teď odmlku, ale to je vždy když se cítím spokojen, brzy to musí skončit a zase budu psát, mějte se pokud možno co nejlépe, Váš věrný D-G

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama