Tomu se říká dospělost?

3. srpna 2011 v 19:07
Hm. Takže uběhlo několik týdnů od data mého posledního článku a plno věcí se změnilo.
Například to, že se naše rodina rozrostla... ...To je blábol, rozrostlá už byla... Prostě, že muž vyhádal (ano, lepší název asi nenajdu) dceru z předchozího vztahu do své péče. No, upřímně teda nevím, co si od toho slibuje, myslím, že její maminka si nějak poradí a dítě dostane zpátky k sobě - ostatně vynalézavá je na to dost. Dítko má nyní v našem domečku malý pokojík, nastoupí do školy (jde do první tř.) v naší čtvrti a taky s ní asi budu psávat úkoly, protože muž na to asi nebude mít trpělivost. Zajímavá budoucnost.
Taky jsem se seznámila se šéfem mého muže. Celkem pěknej chlap, čtyřicátník, má vilu v Itálii a taky má kabriolet. Taky ženu má a děti, byt v centru města v naší malé zemi a taky má hromadu peněz. Taky nám uvařil vynikající (ironicky řečeno) kávu a když uviděl náš výraz, tak pochopil, že asi udělal v něčem chybu (popletl si tlačítka na kávovaru). Začal se omlouvat a taky se docela červenal, no chudák byl úplně v rozpacích...
Jo a taky jsem viděla docela zajímavé video
No, doba nynější je probraná... Teď se chystám se tady maximálně ztrapnit. V dobách mých gympláckých, dobách opěvovaných a pro nutnost učit se i nenáviděných, jsme měli takové...ehm... divné záliby. Já a moje spolužačka jsme psaly takový... jak to nazvat... "občasník" o našich profesorech. Figuroval tam náš profesor, děsně smardlavý (ano, zapáchal) a jedna profesorka, která ho sváděla (neúspěšně, byla o čtvrt století starší).

A abych ty hrozné kecy nějak oživila, tak tady zveřejním ukázky z našeho "booku" (ano, tak se ta kniha nazývala).


To je odkaz na obrázek z booku. Kdo ho maloval vám asi všem dojde... (no, kreslení mi nikdy nešlo, no)...nutno podotknout, že se jendá o karikaturu. Profesorka Sloupová svádí svého o 25 let mladšího kolegu. Ten se však nechává vábit od svých studentek, které ho využívají, aby si zlepšily prospěch. Na obrázku profesor Pavel přistižen Sloupovou při souloži se studentkou. (detail: i když má Sloupová chlupaté nohy, jedná se o ženu)

Úryvek: "Vzrušeně ho líbala. Laskal její ňadra a ona ho hladila po jeho plavých vlasech. Na hlavě nahmatala větší bradavici*. "To je sexýýýýýýýýýýýý...." vzrušeně řekla a oddávala se souloži s ním. Snažila se nevnímat zápach, který z něho šel. "Já vím, proto si ji nikdy nenechám odstranit, ani kdyby byla zhoubná... patří ke mně a mám ji rád." Když to říkal, všimla si, že mu mezi zuby raší listy špenátu. Aby taky ne, když neměl přístup k zubnímu kartáčku! Už půl roku přespával ve sborovně a zubní kartáček zůstal u jeho rodičů. Byl tak hrdý, že si pro něho nedošel, a i když si ho moc chtěl koupit, plat čerstvě vystudovaného pedagoga mu to neumožnil..."

* Málem bych zapomněla se o ní zmínit! On měl skutečně na hlavě obrovskou bradavici. Získal díky ní přezdívky typu "bradavička", "nádor" a taky Brenda. Proč Brenda? Protože tu bradavici nešlo si neoblíbit. Byla tak zřetelná, že i leckterý politik by mu ji mohl závidět! né, vážně: prostě nás nebavilo psávat bradavička (je to dlouhé) a tak se psalo "brenda".

Takových obrázků je tady plno, kdybych enbyla líná, možná bych ej tu i mohla zveřejnit.Pokračování příště
Večerní Hvězda, jež nikdy nezhasíná....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dorian-gray dorian-gray | 8. srpna 2011 v 22:44 | Reagovat

Takže vy budete dělat mamku školnímu dítěti? To každopádně zajímavá budoucnost je, já se třeba docela těším na to až budu psávat úkoly, ano budu se těšit až do té doby, kdy to budu muset začít opravdu dělat, pak mně to asi přejde, tak jako všechno. Ale, ale co, já snad nechci ani nic rádoby rozumného psát... stejně nevím co... chtěl jsem jen řict, že mně strašně hněte ta neštastná záležitost s tou maďarskou holkou, nejde ani tak o ni samotnou, na to jsem moc "rozumný", jde o to co mi vzkázala. Tedy co mi vzkázala tím, že mi nevzkázala nic. Vzkázala něco jako že : "jseš starej a trapnej, a vůbec jseš pro naši generaci zabitej! Jsi pro nás vzduch!", ne že bych byl tak kalendářně starej, ale tím, že mám ženu, děti, pravidelnou práci, nějaký dluhy, ... tím jsem pro tuto generaci mladých svobodných lidí úplně mrtvý muž - a z toho mi není dobře po těle. A abyste věděla, tak vůbec nevím co mám v životě dělat. Tak díky za vyslechnutí, opět píšu jen o sobě, nic jiného neumím, bohužel, hladím vás...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama