Srpen 2011

Tomu se říká dospělost?

3. srpna 2011 v 19:07
Hm. Takže uběhlo několik týdnů od data mého posledního článku a plno věcí se změnilo.
Například to, že se naše rodina rozrostla... ...To je blábol, rozrostlá už byla... Prostě, že muž vyhádal (ano, lepší název asi nenajdu) dceru z předchozího vztahu do své péče. No, upřímně teda nevím, co si od toho slibuje, myslím, že její maminka si nějak poradí a dítě dostane zpátky k sobě - ostatně vynalézavá je na to dost. Dítko má nyní v našem domečku malý pokojík, nastoupí do školy (jde do první tř.) v naší čtvrti a taky s ní asi budu psávat úkoly, protože muž na to asi nebude mít trpělivost. Zajímavá budoucnost.
Taky jsem se seznámila se šéfem mého muže. Celkem pěknej chlap, čtyřicátník, má vilu v Itálii a taky má kabriolet. Taky ženu má a děti, byt v centru města v naší malé zemi a taky má hromadu peněz. Taky nám uvařil vynikající (ironicky řečeno) kávu a když uviděl náš výraz, tak pochopil, že asi udělal v něčem chybu (popletl si tlačítka na kávovaru). Začal se omlouvat a taky se docela červenal, no chudák byl úplně v rozpacích...
Jo a taky jsem viděla docela zajímavé video
No, doba nynější je probraná... Teď se chystám se tady maximálně ztrapnit. V dobách mých gympláckých, dobách opěvovaných a pro nutnost učit se i nenáviděných, jsme měli takové...ehm... divné záliby. Já a moje spolužačka jsme psaly takový... jak to nazvat... "občasník" o našich profesorech. Figuroval tam náš profesor, děsně smardlavý (ano, zapáchal) a jedna profesorka, která ho sváděla (neúspěšně, byla o čtvrt století starší).

A abych ty hrozné kecy nějak oživila, tak tady zveřejním ukázky z našeho "booku" (ano, tak se ta kniha nazývala).


To je odkaz na obrázek z booku. Kdo ho maloval vám asi všem dojde... (no, kreslení mi nikdy nešlo, no)...nutno podotknout, že se jendá o karikaturu. Profesorka Sloupová svádí svého o 25 let mladšího kolegu. Ten se však nechává vábit od svých studentek, které ho využívají, aby si zlepšily prospěch. Na obrázku profesor Pavel přistižen Sloupovou při souloži se studentkou. (detail: i když má Sloupová chlupaté nohy, jedná se o ženu)

Úryvek: "Vzrušeně ho líbala. Laskal její ňadra a ona ho hladila po jeho plavých vlasech. Na hlavě nahmatala větší bradavici*. "To je sexýýýýýýýýýýýý...." vzrušeně řekla a oddávala se souloži s ním. Snažila se nevnímat zápach, který z něho šel. "Já vím, proto si ji nikdy nenechám odstranit, ani kdyby byla zhoubná... patří ke mně a mám ji rád." Když to říkal, všimla si, že mu mezi zuby raší listy špenátu. Aby taky ne, když neměl přístup k zubnímu kartáčku! Už půl roku přespával ve sborovně a zubní kartáček zůstal u jeho rodičů. Byl tak hrdý, že si pro něho nedošel, a i když si ho moc chtěl koupit, plat čerstvě vystudovaného pedagoga mu to neumožnil..."

* Málem bych zapomněla se o ní zmínit! On měl skutečně na hlavě obrovskou bradavici. Získal díky ní přezdívky typu "bradavička", "nádor" a taky Brenda. Proč Brenda? Protože tu bradavici nešlo si neoblíbit. Byla tak zřetelná, že i leckterý politik by mu ji mohl závidět! né, vážně: prostě nás nebavilo psávat bradavička (je to dlouhé) a tak se psalo "brenda".

Takových obrázků je tady plno, kdybych enbyla líná, možná bych ej tu i mohla zveřejnit.Pokračování příště
Večerní Hvězda, jež nikdy nezhasíná....